Yakacık Aydos 4.Yol Kartal/İSTANBUL

logo
İstanbul kartal aydos mangal yapma yeri

Doğada Mangal Keyfi!

Etinizi kendiniz alın getirin biz mangalınızı yakıp verelim çatal, bıçak vs. tüm malzemeleriniz bizden..
Aileniz ve Sevdikleriniz ile doğada baş başa beton yığınlardan uzak İstanbulun en yüksek tepeleriden biri olan Kartal Aydos Tepesinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

İstanbul kartal aydos semaver çay yapma yeri

Semaver'de Çay Keyfi!

Haftasonu hem dinlenmek hem de güzel bir çay içmek isteyenler için işte İstanbul'un en güzel çay mekanı Aydos Yeşil Cennet!
İnce belli, küçük cam bardakların vazgeçilmezi, Türk mutfağının olmazsa olmazı çayın içilince bir başka keyif vereceği bir mekanda Semaver'de Çay Keyfini size yaşatıyoruz.

İstanbul kartal aydos yeşil cennet kahvaltı

Serpme Köy Kahvaltısı!

Kahvaltı mekanları aramakla uğraşmayın! İstanbul'un yorucu atmosferinden uzak, doğanın tüm güzelliklerinin saklı olduğu Aydos Yeşil Cennet Mesire alanında siz de kendinizi muhteşem bir hafta sonu sabah kahvaltısı ile ödüllendirin.
Aydos Yeşil Cennet Mesire Alanı kahvaltı çeşitleri ve büyüleyici kahvaltı sunumları ile kahvaltı tabağı ya da serpme kahvaltı yanında sınırsız çay ikramı ile İstanbul kahvaltı mekanları arasında müşterilerinin ilk tercihi arasında yer alıyor.

İstanbul kartal aydos yeşil cennet kahvaltı

Enfes Tadı İle Gözleme!

Aydos Yeşil Cennet Mesire Alanı kahvaltı çeşitleri ve büyüleyici kahvaltı sunumlarına Gözleme eklemeyi unutmadı. Mekanımızda sürekli saçta pişirilmiş sıcacık gözlemyi bulmanız mümkün. İster kahvaltının yanına ister kahvaltıdan önce sıcak bir çayla yiyin. Pişirmesi ve servisi bizden yemesi sizden.