Yakacık Aydos 4.Yol Kartal/İSTANBUL

logo
İstanbul kartal aydos Şirket yemekleri toplantı moral yemekleri

Verimli Toplantı & Davetler!

AYDOS YEŞİL CENNET Ayrıcalığı; toplantı ve davetlerinizi şehir stresinden uzakta ve Aydosun yemyeşil doğasında geçirmeniz için sizleri bekliyor. Kongre, konferans ve seminer; bayi toplantıları, dernek toplantıları, eğitim ve satış toplantıları, ürün lansmanları gibi etkinliklerinizi daha sakin ve verimli bir şekilde gerçekleştireceğiniz KARTAL AYDOS YEŞİL CENNET’te ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla bulabileceksiniz.

düğün organizasyonu,  nişan organizasyonu, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günleri, evlenme teklifi,

Tüm Özel Gün Kutlamaları!

Rüyanızı hayaliniz gerçekleştirin; Yorucu yaşam koşullarından , şehir hayatının ağır temposundan ve günlük hayattaki rutinlerden kurtulup; hayatınızın en özel anını doğayla iç içe bir mekandan, profesyonel bir ekiple eşsiz bir geceye dönüştürmeye ne dersiniz ?
İstanbul Kartal Aydos Yeşil Cennet Mesire Alanı; düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günleri, evlenme teklifi, özel yemekli ve kokteyli davetler için harika bir seçim olacaktır.
Doğayı Keşfedin; Yeşillin her tonunu barındıran tabiatı, doğanın en güzel renkleri, mis kokulu çicekleri arasında hayatınızın özel anına gökyüzündeki tüm yıldızlar şahitlik yapacak.